Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği

Doç. Dr. Pınar Göktaş

KOBİ Danışmanı

Eğitim İçeriği

 1. Eğitim sonrası içeriklere erişim
 2. Online ve Supervizyon Eğitimler
 3. İndirilebilir Baskılı Dökümanlar ( PDF )
 4. Her Cihaza Uyumlu Media Player
 5. Uluslararası Onaylı Sertifika
 6. Uluslararası Onaylı Sertifika
 7. Üniversite Onaylı Sertifika
 8. Canlı Yayınlar
 9. Sertifika Garantili Kurs

Eğitim Tanıtım

 1. Kalite Yönetim Sistemine (KYS) Giriş
 2. Hizmette Kalite ve Meslek Etiği
 3. Kalitenin Öncüleri
 4. Kalitenin 8 Boyutu
 5. Toplam Kalite Yönetimi
 6. Problem Çözme Teknikleri
 7. ISO 9001 KYS’nin Esasları
 8. ISO 9001 KYS Gereksinimleri Eğitimi
 9. ISO 19001 Denetim, Denetim Tipleri, Denetçiler, Denetim Planı
 10. Ürün ve Süreç Tasarımında Kalite
 11. Kalite Geliştirme Araçları
 12. Dokümantasyon Eğitimi
 13. ISO 14001 2015 Çevre Yönetim Sistemi
 14. TS ISO 45001

Doç. Dr. Pınar GÖKTAŞ

KOBİ Danışmanı

1984 yılında Isparta’da doğdu. 2006’da Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden ve aynı yıl Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler programından mezun oldu. 2006-2011 yılları arasında TAV İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde operasyon, bütçe ve istatistik bölümlerinde görev yaptı. 2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Toplam Kalite Yönetimi tezli yüksek lisans programını tamamladı. 2011 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Isparta Meslek Yüksekokulu’nda öğretim görevliliği yaptı. 2015 yılında SDÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme bölümü doktora derecesini aldı. 2016 yılında SDÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde yardımcı doçent, 2019 yılında doçent unvanını aldı.

2016-2020 yılları arasında SDÜ İnsan Kaynakları İş ve Performans Değerlendirme Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin Müdürlüğünü yaptı. 2020 yılı itibariyle SDÜ Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin Müdürlüğüne devam etmektedir. TOBB Isparta Genç Girişimciler Kurul Üyesi olan Dr. Göktaş, İŞKUR-KOSGEB girişimcilik eğitmeni olup bu alanda proje yürütücülüğü yapmış ve ulusal/uluslararası kuruluşlarca desteklenen projelerde görev almıştır.

Üniversite organlarında yada Rektörlükçe kurulan komisyonlarda görevleri bulunmaktadır. Bunlar; Girişimcilik Eğitimleri Koordinasyon Komisyon Üyesi, Kalite Kurulu Komisyon Üyesi, Paydaşlar Kalite Ölçüm ve Değerlendirme Komisyonu, Ücretli Öğretim Elemanı Seçim Komisyonu, Üst Yönetici ve Birim Üst Düzey Yönetici Eğitim Koordinatörü, Eğiticilerin Eğitimi Koordinatörü, Fakülte Kurulu Yardımcı Doçent Temsilcisi, Fakülte Birim Kalite Komisyon Üyesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü Farabi Koordinatörü, SDÜ Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi, Bilimsel Performans ve Endeksler İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Üyesidir.

Mesleki Yeterlilik belgeli İş ve Meslek Danışmanı olan Dr. Göktaş’ın kitabı, kitap bölümleri ulusal/uluslararası bildiri ve makaleleri mevcuttur. Dergilerde hakemlik yapmıştır. Ayrıca ulusal/uluslararası kuruluşlarca desteklenen proje yürütücülüğü ve proje görevleri bulunmaktadır. Ulusal sempozyum, kongre, kurs (workshop) düzenlenmesi gibi etkinliklerde başkanlık yapmış ve bu etkinliklerde görev almıştır. Ulusal nitelikteki bilimsel, mesleki, sosyal, kültürel ve ekonomik kurum ve kuruluşların yönetimlerinde, kurullarında, komisyon yada komitelerinde görev yapmıştır. Akademik çalışmaları neticesinde aldığı akademik ödülleri bulunmaktadır.

Sertifika Örnekleri

Tamamlayıcı Eğitimlerimiz

Bu Eğitimin Uzmanları

Doç. Dr. Pınar Göktaş

KOBİ Danışmanı

Bu Eğitim için Kim Ne Dedi ?

0 0 votes
Değerlendirme
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Boğaziçi Campus