MEB Bakanlığına bağlı olarak uzun süredir siz değerli kursiyerlerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Eğitimde fırsat eşitliği sağlayabilmek adına Türkiye’nin her bir il, ilçe ve köylerine ulaşmak istedik.

Toplumun her bir bireyi eğitimlerimize ulaşarak meslek edinme, mesleğinde ustalaşma, kendi yeterliliklerini arttırabilecek ve uzmanlaşabilecek eğitimleri bu platformda topladık. Sizler için her geçen gün eğitim yelpazemize bir yenisini katmayı hedefleyerek ilerlemeyi planladık.

Türkiye de ilk eğitimleri sizlere ulaştırmayı başardık. Alanında en iyi ve uzman kadromuzu oluşturarak siz değerli kursiyerlerimizin ayrıcalıklı olmasını istedik. Eğitim yelpazemizde kişisel gelişimden, mesleki uzmanlığa ve bireysel gelişime katkı sağlayacak 76 eğitimimiz bulunmaktadır.

Eğitimlerimiz sizler için kolay öğrenme ve hızlı ulaşım kolaylığı sağlanarak hazırlanmıştır. Online Offline ve Örgün eğitimle destelenerek etkin öğrenmeyi amaç edindik. Bu süreç içerisinde uzman eğitim danışmanlarımız eğitim süreciniz de sizlere destek olmaya devam edecektir.

Eğitim sonunda alacağınız belgeniz uluslararası geçerliliğe sahip ve üniversite onaylı olup e-devlet iniz de görünebilecektir. Siz değerli öğrencilerimizin görüş ve tavsiyeleri bizler için en önemli geri bildirimdir.

Memnuniyetinizi arttırabilmek için sizler ile birlikte gelişmeye ve büyümeye devam edeceğiz. Sizlere hizmet etmekten gurur duyarız.

Boğaziçi Campus Markası, Lion Academy A.Ş. ve Lion Academy LTD kuruluşudur.

ÖNEMLİ OLAN BİLMEK DEĞİL, BİLGİYİ UYGULAYABİLECEK YETERLİLİĞE SAHİP OLABİLMEKTİR.

MİSYONUMUZ

Toplumun her bir bireyi eğitimlerimize ulaşarak meslek edinme , mesleğinde ustalaşma , kendi yeterliliklerini arttırabilecek ve uzmanlaşabilecek eğitimleri bu platformda topladık. Sizler için her geçen gün eğitim yelpazemize bir yenisini katmayı hedefleyerek ilerlemeyi planlalıyoruz.

VİZYONUMUZ

Eğitimlerimiz sizler için kolay öğrenme ve hızlı ulaşım kolaylığı sağlamak , Online Offline ve Örgün eğitimle destelenerek etkin öğrenmeyi amaç edindik. Bu süreç içerisinde uzman eğitim danışmanlarımız eğitim süreciniz de sizlere destek olmaya devam etmeyi kendimize her zaman vizyon olarak edinmişizdir.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Boğaziçi Campus